Doprovodný program

Soutěž – o nej párty stan

Ať pojedete na akci jako klub či jednotlivec, můžete se zapojit do soutěže o nejlepší party stan. V úvahu se bude brát výzdoba, pohoštění a především zábava, která se u jednotlivých stanů zažije!!

stany 0001stany 0002

Vyhlídkové lety balonem

Na BMW race 2013 je možnost objednat vyhlídkové lety horkovzdušným balonem. Můžete se tedy vydat do oblak nad Hradec Králové a možná jej i přeletět. Vše se bude odvíjet od směru větru. Lety balonem jsou velmi závislé na počasí – zejména na povětrnostních podmínkách. Mohou se konat v pátek 21. června okolo 18 hodiny, v sobotu ráno 22. června okolo 6 hodiny či opět okolo 18 hodiny.

Cena za osobu (cca hodinový let) je cca 3 500 Kč. A pokud byste náhodou chtěli letět nad svým městem nebo dát vyhlídkový let balonem jako dárek, určitě se podívejte sem. Balonové létání je velmi zajímavý sport, který má i svoje mistrovství či muzea. Fotogalerie z balonového létání najdete zde

balony 020 balony 075 balony 080

 

 

Perlička: bazény pro osvěžení

Máte-li doma bazén, tak jej přibalte. V rámci „osvěžení“ v horku jsme po vzoru našich německých přátel ze Syndikat – Asphaltfieber přichystali napouštění bazénků. Tak jej nezapomeňte (a klidně přidejte i plavky).

bazen1 bazen2

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info