Již je znám nový termín 14.06.2014

PF 2014

 

Co nového a co nás  čeká ?

 - nové vozy

 - jízdy na sněhu...

 - hromadný motoristický výlet...

 - hlavní dualní závod...

  

Děkujeme za podporu a nadšení, s kterým je radost spolupracovat a bez kterého by takové to nekomerční rozvíjení motoristického sportování jednoduše nešlo.

V novém roce vám představíme model pro menší trénikové akce. Bude se jednat o dostupné pár hodinové okruhové ježdění pro všechny zapálené. Dále se pustíme do realizace prvního motoristického 2 denního výletu po českých vrchařských tratí na území Čech a Moravy. Předpokládaný termín jaro 2014, než se začnou po silnicích prohánět mraky cyklistů. A co se týče hlavního duálního závodu BMW race day. Termín je stanoven na 14.06.2014 s příjezdem opět v pátek 13.06. a možným odjezdem v neděli 15.06. Pro letošek se zaměříme více na divácký komfort. Díky termínu blížeji RallyShow domluvíme zachování rozestavěných tribun a zastřešeného posezení. Také se pokusíme přiblížit k podobě golfového trávníku a to za pomoci nové BMW travní sekačky vznikající v našich dílnách.

DominikBMW race podporuje a pomáhá především s klasickými vozy BMW, kdy nabídka trhu již není taková jako dříve a některé řady již pomalu zaujímají místo v kategorii youngtimer a veterán.

Díky BMW race přibyly během letošního podzimu v Pardubicích 2 zachovalé kousky E30 coupé. Vůz 325i se samosvorným diferenciálem čeká úprava pro závody CDS a odladění k co největším výkonům s danou motorizací. Pilotován bude jezdem Dominikem startující pod hlavičkou BMW race drift team. 

Vasek
Druhý vůz E30 čeká cesta krasavce. Stávající motorizace M40B16 bude nahrazena jednotkou M42B18. Originál sportsitze, Mtech doplňky a kola BBS budou tvořit hlavní jádro toho to vozu.

Stačí už jen držet palce a těšit se na další krásné vozy na našich silnicích.

V případě zájmu o konzultaci či pomoct při koupi podobných vozů se neváhejte obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Krom modelů E30 také i E36 (vč. compact, Z3), 5kové řady E39,...

 

Přejeme všem šťastné vkročení do nového roku 2014 a mnoho úspěchů v něm dosažených. A nezapomeňte, cíle nemusí být nikdy dostatečně velké ;-)

 Monza

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info