Sportovní oblečení BMW race

Připravujeme pro vás novou kolekci tématického sportovního oblečení.

BMW race bude mít vlastní edici oblečení, a to jak pro fanoušky značky BMW, tak pro motoristické nadšence, které chceme podporovat.

Bude se jednat o dostupná tématická trička pro srazové a klubové účely. Motoristické oblečení ponese označení chamuraphi's edition a půjde o BMW race závodní kombinézy, lehké sportovní bundy a exkluzivní trika. Velkou výhodou oblečení značky chamuraphi's edition bude kusová zakázková tuzemská výroba, která zajistí dostatečnou exkluzivitu, a v případě kombinéz na míru i jistotu padnutí každému, kdo si je objedná. U kombinéz bude také možné libovolně kombinovat různé barvy a vzory. Další službou nabízenou našim zákazníkům bude možnost nechat si vyšít jméno či přezdívku na svůj závodní overal.

Zde si můžete prohlédnout několik fotografií z probíhajícího testování prvních zkušebních kousků. U některých se bude ještě doupravovat střih, na jiných zase barevná kombinace či materiál. Fotografie byly pořízeny na letošních prvních automobilových závodech v Mostě, kde toto oblečení testoval náš BMW race závodní tým.

motoristická bunda -

kombinace bundy s kombinézou -

kombinéza -

kombinéza a triko -

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info