Dvě desítky řidičů testovaly auta na sněhu a ledu bez kolize

BMW zimní radovánky

Hradec Králové - V sobotu 19. ledna 2013 se na hradeckém CzechRingu uskutečnily historicky první zimní jízdy příznivců značky BMW. Pod hlavičkou organizátorů letní akce BMW race byly tyto jízdy věnovány jako poděkování jejich fanouškům.

 

"Celá myšlenka BMW race stojí na setkávání okruhu lidí stejně nakažených motoristickou vášní jako jsme my sami. Cílem není pouze jedna velká událost ročně, nýbrž dávat možnosti lidem zažívat nevšední zážitky se svými přáteli a sportovními vozy celoročně. Nikdo přeci nežije pouze jeden víkend v roce," říká ředitel akce Vojtěch Chaura.

 

Pohled na trať ze střechy BMW 325 coupe E36 (autor Tomáš Kopecký)

Účastník akce E36 323Ti Czech Ring (autor Danyelsonable/youtube.com)

 

Na setkání dorazilo na dvě desítky účastníků. „Velmi si ceníme, že na akci dorazila řada lidí z různých částí republiky a také velká skupina příznivců BMW z Prahy. Počasí bylo velmi dobré, což se projevilo i na počtu přihlížejících diváků. Dráha se i během odpoledne měnila a řidiči tak stále objevovali nové způsoby, jak si s tratí poradit," říká tiskový mluvčí akce Roman Málek.

Diváci mohli shlédnout v řízeném smyku takřka kompletní generaci trojkové řady BMW, od řady E30 až po současnou F30. Samozřejmě nechybělo i několik vozů z divize M.

Samotná hlavní akce BMW race proběhne 21. – 23. června 2013 a informace o ní najdou zájemci na těchto stránkách.

Jak to vypadalo se můžete podívat v naší fotogalerii.

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info