Zimní radovánky na CzechRingu jako poděkování našim fanouškům

bmw race 2012 kopecky057Hradec Králové – organizátoři letního duálního závodu BMWrace, který proběhne v červnu 2013, se rozhodli pro majitele aut připravit netradiční zimní projížďku na královéhradeckém CzechRingu.

„S nadílkou sněhu jsme na sobotní odpoledne 19. ledna 2013 připravili jako poděkování našim fanouškům na Facebooku za prolomení prvních 100 LikeUp stránek BMWrace malý dárek. Od 13.30 do 16.30 hodin bude plně k dispozici areál okruhu CzechRing. Asfaltový povrch se štědrou sněhovou nadílkou a s teplotou hluboce pod bodem mrazu připraví zaručeně velkou porci zábavy. Bude se jezdit po celém areálu i v místech, kde se v létě rozkládala motokárová dráha," říká ředitel akce Vojtěch Chaura.

Zájemci se musí dopředu přihlásit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a uvést své jméno a auto. Startovné pro účastníky je čtyři sta korun na celé odpoledne.

„Samotný závod BMWrace je naplánován na 21. až 23. června 2013. Oproti loňskému ročníku bude hlavním dnem sobota, kdy je připraven nejen samotný závod, ale i bohatý doprovodný program. Informace o připravovaném programu a možnost registrace jsou k dispozici na stránkách www.bmwrace.cz," doplňuje tiskový mluvčí Roman Málek.

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info