Registrace spuštěny

RegistraceA je to tady. Na plno se rozběhl nový registrační systém na námi pořádané akce a již si nyní na něm můžete v klidu rezervovat svá místa na jarním BMW race 2013. Pro snadný přístup vám bylo upraveno menu v pravém sloupci webu www.bmwrace.cz. Naleznete tu 2 přístupové formuláře. Jeden určený primárně pro závodníky v dual race a druhý pro ostatní účastníky těchto motoristických orgií. Připravili jsme i zvýhodněné podmínky pro skalní fanoušky, tak neváhejte. Bližší info u konkrétních formulářů. 

Dvě desítky řidičů testovaly auta na sněhu a ledu bez kolize

BMW zimní radovánky

Hradec Králové - V sobotu 19. ledna 2013 se na hradeckém CzechRingu uskutečnily historicky první zimní jízdy příznivců značky BMW. Pod hlavičkou organizátorů letní akce BMW race byly tyto jízdy věnovány jako poděkování jejich fanouškům.

 

Číst dál...

Zimní radovánky na CzechRingu jako poděkování našim fanouškům

bmw race 2012 kopecky057Hradec Králové – organizátoři letního duálního závodu BMWrace, který proběhne v červnu 2013, se rozhodli pro majitele aut připravit netradiční zimní projížďku na královéhradeckém CzechRingu.

„S nadílkou sněhu jsme na sobotní odpoledne 19. ledna 2013 připravili jako poděkování našim fanouškům na Facebooku za prolomení prvních 100 LikeUp stránek BMWrace malý dárek. Od 13.30 do 16.30 hodin bude plně k dispozici areál okruhu CzechRing. Asfaltový povrch se štědrou sněhovou nadílkou a s teplotou hluboce pod bodem mrazu připraví zaručeně velkou porci zábavy. Bude se jezdit po celém areálu i v místech, kde se v létě rozkládala motokárová dráha," říká ředitel akce Vojtěch Chaura.

Zájemci se musí dopředu přihlásit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a uvést své jméno a auto. Startovné pro účastníky je čtyři sta korun na celé odpoledne.

„Samotný závod BMWrace je naplánován na 21. až 23. června 2013. Oproti loňskému ročníku bude hlavním dnem sobota, kdy je připraven nejen samotný závod, ale i bohatý doprovodný program. Informace o připravovaném programu a možnost registrace jsou k dispozici na stránkách www.bmwrace.cz," doplňuje tiskový mluvčí Roman Málek.

BMW race 2013 - Zlot właścicieli BMW i samochodów sportowych

polskoHradec Králové (Republika Czeska) - na weekend 21 - 23 czerwca 2013 przygotowywany jest kolejny rocznik wyjątkowego wydarzenia BMW race. Ponownie będziecie mogli cieszyć się na dual race na dwóch równoległych torach, gdzie swoje siły wypróbują przede wszystkim samochody BMW.

Číst dál...

Vše nejlepší do nového roku 2013

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku 2013,

mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti,

dobrou cestu nejen po cestách

tým BMW race

 

Číst dál...

PF 2013

PF 2013 Krásný Štědrý den a bohatého Ježíška!

 

Přejeme nejen hodně ponožek, mikin, triček,

ale třeba i nějaký ten díl do auta :-)

a užijte si Silvestra 

Vojta Chaura & Roman Málek

PS: a na Silvestra nechte miláčky doma!

 

Pojeďte na světového setkání BMW a MINI „Syndikat-Asphaltfieber“

nemecko aphaltOd 12. do 14. července 2013 se na letišti Obermehler-Schlotheim koná světové setkání BMW a Mini vozů. Přes 10.000 majitelů a fanoušků BMW z celé Evropy zamíří na společné setkání.

 

Číst dál...

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info