A jak to letos celé dopadlo

carbonia

Sezona 2015 již skončila a dala nám své vítěze. Sezona plná adrenalinu, rychlosti a i kuriozních situací.

Číst dál...

Sezona se blíží ke konci

slovensko1509 2

Blížící se konec sezony nám přináší i pohled na konečná pořadí celé sezony. Jak na tom naši budou?

Číst dál...

Triumf závodních vozů BMW

DSC 0627

Máme další měsíc této sezony za sebou a co nám přinesl? Dařilo se takřka na všech frontách a vavříny se s modrobílou vrtulí na přídi sbíraly o sto šest. Pojďme si tedy přiblížit co vše se na závodních tratích, ať už jde o okruhy či kopce, odehrálo...

Číst dál...

První okruhové dny sezony za námi

most20152

Druhý dubnový víkend přinesl hned několik motoristických akcí, kde bylo možné vidět jezdce na vozech BMW s jejich stroji přímo v akci. Nejvýznamnější akcí byl první okruhový závod Carbonia cup pořádaný na Mosteckém autodromu. Druhým lákadlem, ale tentokrát na Brněnském autodromu, byl testovací den otevřené dráhy a takovou třešničkou na tom víkendovém dortu byla Rallye Praha Revival.

Číst dál...

Sezona 2015

10861038 905474142806250 6017048100022097932 o

Co nás čeká, na co se letos zaměříme a na co se můžete těšit..

Číst dál...

Minisraz majitelů BMW a tuningových vozů

Chrudim - sraz majitelů BMW a sportovních vozů spojený s žehnáním a spanilou jízdou proběhne v neděli 5. října 2014. Sledujte událost na Facebooku.

zehnanibmw

Byli jsme u toho! BMW Syndikat - Asphaltfieber 2014

Pardubice / Obermehler-Schlotheim (Německo) – o víkendu 17. – 20. července se v Německu uskutečnilo největší setkání na světě majitelů BMW vozů" BMW Syndikat - Asphaltfieber 2014" . Pardubický kraj měl zde svoje zastoupení již podruhé.

 Michal Koníř z BMW klubu východní Čechy s Romanem Málkem (autor Eliška Šmolcnopová)

„Jsem rád, že jsem zavítal na tento jubilejní 10. sraz pořádaný Syndikat Asphaltfieber. Příjezd na místo konání byl plný očekávání a také se stalo. Po našem odbavení nás čekala dlouhá pomalá cesta po hlavní promenádě, kde to opravdu žilo. Po shledání s krajany z Čech a zakotvení nás čekala super atmosféra na letišti, kterou jsem zatím na žádné akci nezažil," vzpomíná Michal Koníř z Pardubic.

Sobotní opravdu nabitý program nabízel hodně možností, na co se má jít člověk podívat, při této akci byla možnost se podívat i na probíhající se závody v driftech německé organizace. Celý víkend byla obloha azurová a slunce opravdu dalo zabrat, ale to jen podtrhovalo tuto ojedinělou akci.

„Každý rok se zvyšuje počet českých posádek, jsem za to velmi rád, že naše spolupráce s německými pořadateli je na velmi dobré úrovni," potvrzuje účastník a tiskový mluvčí BMW race Roman Málek z Chrudimi.

Další akci, kam se zástupci z BMW klubu východní Čechy chystají o nadcházejícím víkendu je 6. ročník Letného BMW Zrazu na slovenském letišti Dobrá Niva.

Prohlédněte si více fotek ve Fotogalerii.

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info